Hakkımızda

Yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Çalıştığımız markaları hedeflerine ulaştıracak dijital stratejiler kuruyoruz, deneyim tasarlıyoruz, mecralar ve ürünler yaratıyoruz.

Tasarla, Kodla, Yayınla

PozitiWeb.

Son teknoloji ve tasarım yaklaşımlarını kullanarak kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yol izliyoruz. Markalarımızı dijital alanda müşterileri ile buluşturan mecralar ve ürünler yaratıyoruz. Bu buluşmada kullanıcının en iyi deneyimi yaşaması için tasarım yapıyoruz.

Büyüme odaklı stratejilerle pazarlama karışımınızı oluşturuyor, online reklamlar ve sosyal medya yönetimi ile markanızı büyütüyoruz. Hedef kitleniz ile gerçek bağlar kurmanın, büyümenin en önemli şartı olduğuna inanıyoruz. Performansı maksimuma çıkarmak için sürekli ölçümleyip optimize ediyoruz.

Multidisipliner ekibimiz ile markanızın tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını sağlamak için çalışıyoruz. Yeteneklerimizi veri yetkinliği ile birleştiriyoruz. Yaratıcı kampanya fikirleri ile köpürtüyoruz. Ölçülebilir ve ölçeklenebilir çözümler yaratıyoruz. Sizinle de tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Neden Pozitiweb ?

Çarpıcı derecede kaliteli tasarımlar yapıyoruz.
Gerçekçi Garantiler

Yapamayacağımız hiç bir işin garantisini vermiyoruz. Tüm çalışmalarımızda tecrübelerimizi ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşıyorve sağlıklı, uzun ömürlü bir proje için sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Proje Sonrası Destek

Güncellenebilir yeni nesil web altyapılarını kullanıyoruz. Web sitenizde mobil ve tablet uyumundan Google uyumlu kodlamasına kadar tüm işlemler tarafımızca sorunsuz olarak yapılmaktadır.

Yeni nesil Altyapılar

Proje sonrası sunduğumuz destek ile en ufak sorununuzda dahi her zaman yanınızdayız. Yazılım güncellemelerinin yanı sıra hosting sağladığımız müşterilerimiz için peryodik yedekleme de içermektedir.

Hemen Tanışalım!

Yeni projeler bizi her zaman heyecanlandırır. Bizimle iletişime geçin.

İletişim Kur